2024. gada 24. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Ivo Fomina jaunā albuma “Cilvēks” koncerts

2021.gada 11.decembrī plkst. 17.00 Smiltenes novada Kultūras centra lielajā zālē notiks Ivo Fomina jaunā albuma “Cilvēks” koncerttūres koncerts.

Ziemassvētku programma, kas izskanēs jau decembra koncerttūrē, Smiltenē skanēs akustiski un īpaši veltīta koncertprogramma.

2021.gada sākumā nāks klajā jauns rokmūzikas Ivo Fomina albums “Cilvēks”, 2021.gadā ar jaunā ieraksta prezentāciju dodoties Latvijas koncerttūrē.

Līdz šim Fomins izdevis piecus solo albums, no kuriem pēdējais “Nekas jau nebeidzas” iznācis 2015.gadā. Jaunais albums “Cilvēks” ieguvis savu nosaukumu, pateicoties klausītāju sirdis un Muzikālās Bankas topus nopietni iekarojušai dziesmai “Cilvēks”. Tāpat albumā tiks iekļauta augustā klajā nākusī dziesma “Lai jau deg” (mūzikas autors Ivo Fomins, vārdu autors Guntars Račs), kas jau vairākas nedēļas klausāma “Muzikālā Banka” topa virsotnē un bijusi arī Radio SWH Top 1. Lielākā daļa albuma dziesmu ar Fomina mūziku un Rača vārdiem būs pilnīgi nedzirdētas.

Nu jau vairāku gadu garumā Fomins savu muzikālo karjeru veiksmīgi turpina kopā ar mūziķiem Robertu Dinteru (ģitāra), Kristapu Eihvaldu (ģitāra) un Ēriku Hanzovski (bungas), ar kuriem kopā izskanēs arī Latvijas koncerttūre 2021.gada pirmajā pusgadā.

*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Organizators: Ivo Fomina menedžments

Informāciju ievietoja: Gita Ozoliņa

Smiltenes novada Kultūras centra

Mākslinieciskā vadītāja