2022. gada 16. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Izbraukuma vakcinācija pret Covid-19 Smiltenē

 

16.10. no plkst.9.00-16.00  Sporta skolā, Gaujas ielā 2, Smiltenē būs iespēja vakcinēties pret Covid-19. 

Vakcinācija notiks ar Johnson & Johnson Jenssen un Pfizer-BioNTech vakcīnām.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim – pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara). 

Informāciju sagatavoja 

Madara Tjukša

Smiltenes novada pašvaldības 

Sabiedrisko attiecību speciāliste