2022. gada 16. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Izbraukuma vakcinācija Smiltenē

11.janvārī no plkst. 10.00-15.00  Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīcā, Dakteru ielā 14, Smiltenē būs iespēja vakcinēties pret Covid-19. 

Vakcinēties būs iespējams Ar Moderna, Pfizer, Johanson & Johanson vakcīnām.
Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim – pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Atgādinām, ka no 2. decembra ir iespēja saņemt balstvakcīnu tiem vakcinētajiem iedzīvotājiem, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu.

 

Informāciju sagatavoja 

Aija Kramiņa

Smiltenes novada pašvaldības 

Sabiedrisko attiecību speciāliste