2023. gada 10. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

IZLAUŠANĀS ISTABA APES TAUTAS NAMA BALKONĀ!

IZLAUŠANĀS ISTABA APES TAUTAS NAMA BALKONĀ!
PIESAKIES!:)
NĀC UN IZLAUZIES:)
4. un 25.februārī plkst. 12.00; 13.00; 14.00 un 8. un 15.februārī plkst.17.00 un 18.00 Apes tautas namā ABJC neformālās jauniešu iniciatīvu grupas “10 kW radošo citronu” “Erasmus +” jauniešu līdzdalības projekta “escape thru green” ietvaros veidotā mobilā izlaušanās istaba. Izlaušanās istabu var apmeklēt nelielas grupas ( 3 – 5 cilvēki).
Obligāta iepriekšēja pieteikšanās: e-pasts: [email protected]; Instagram:@10kwradosocitronu vai tālrunis: 22151538.
Projektu finansē Eiropas Savienība. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus un viedokli, un ne obligāti Eiropas Savienības, Eiropas Komisijas vai Nacionālās aģentūras (Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras) viedokli, kuras nav atbildīgas par tajā ietvertās informācijas jebkādu izmantošanu.