2022. gada 17. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Izrāde “Ne viss ir tā, kā izskatās” Smiltenē

22.aprīlī pulksten 19.00 Smiltenes kultūras centra lielajā zālē būs skatāma izrāde “Ne viss ir tā, kā izskatās” ar Latvijā populāru un iemīļotu aktieru piedalīšanos. Biļetes iepriekšpārdošanā www.bezrindas.lv.

 

Lomās: Jānis Kirmuška, Samira Adgezalova vai Lienīte Osipova, Ance Kukule, Aīda Ozoliņa, Romāns Bargais vai Artis Drozdovs, Voldemārs Šoriņš vai Jānis Skanis.

Režisors, tulkotājs: Voldemārs Šoriņš  

Producente: Aīda Ozoliņa

 

Izrādes veidotāji vēstī, ka tā ir angļu aktiera un dramaturga Dereka Benfīlda komēdija, kuras varoņi tiek ierauti pamatīgā notikumu karuselī. Kaimiņš, pēc kura meitenes “rindā stāv”, sagādā pamatīgas galvassāpes pārējiem mājas iedzīvotājiem. Kāda no draiskā kaimiņa daiļavām pamostas precēta TV šova vadītāja dzīvoklī. Situāciju pikantu rada tas, ka TV šova vadītāja sieva ir devusies uz Parīzi, bet ciemos ierodas televīzijas zvaigznes producents, kura priekšā ir jāizskatās īpaši nevainojami. Vai viss beigsies gludi? Tas ir jāredz katram pašam!

 

Izrāde ir par cilvēkiem, kas grib izlikties labāki, nekā patiesībā ir. Lai nezaudētu pašcieņu savās un citu acīs, tiem nākas krietni pasvīst. …un vai iegriezto karuseli izdosies apstādināt?

 

Biļetes iepriekšpārdošanā www.bezrindas.lv un Smiltenes KC – 7,00 eiro.

Pasākuma dienā Smiltenes KC kasē – 10,00 eiro.

Informāciju publicēšanai sagatavoja

Madara Mūrniece

Smiltenes KC mākslinieciskā vadītāja

[email protected]

28688101