2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Izrāde “Pagalma enciklopēdija”

Izrāde “Pagalma enciklopēdija”

16.februārī plkst.18.00  Smiltenes Kultūras centrā būs skatāma aizraujošā izrāde “Pagalma enciklopēdija” pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem un viņu vecākiem. Izrāde veidota kā stāsts par dienu pagalmā, kas tiek piedzīvota kopā ar pilsētas britu īsspalvaino kaķi, kurš no pilsētas dzīvokļa paklāja pārvācies dzīvot uz laukiem, tā radot aizraujošus un ziņkārību rosinošus stāstus. Šie stāsti veido maz zināmus faktus, kas ietērpti asprātīgos dialogos un vārdu spēlēs par sastaptiem dzīvniekiem – sikspārni, taureni, bebru, mušu, skudru un pupuķi, kur katram piemīt savs īpašais raksturs, un stāsts, ar ko izrādes laikā iepazīstināsim mazos skatītājus. Visi izrādes apmeklētāji paši kļūst par daļu no kukaiņu un mazo dzīvnieku pasaules!

Izrāde bērniem “Pagalma enciklopēdija” veidota pēc A.Vanagas grāmatas “Pagalma enciklopēdija jeb Kas tad tas?” motīviem.

Galvenās lomas izpildītājs: Rūdolfs Apse
Dejotāji: Katrīna Stepiņa un Nauris Miķelis Goba
Izrādes režisore: Beatrise Zaķe
Scenogrāfija un kostīmmāksliniece: Agne Menniks
Scenārijs: Agnese Vanaga
Mūzikas autors: Kārlis Vanags