2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Izsaki viedokli par sociālo jomu un veselības veicināšanu Smiltenes novadā!

Aicinām ikvienu novadnieku piedalīties aptaujā par sociālās jomas darbu Smiltenes novadā! Iegūtie dati tiks izmantoti Smiltenes novada sociālās jomas attīstības stratēģijas 2023. – 2033. gadam izstrādē – ikviens viedoklis ir ļoti svarīgs!

APTAUJAS ANKETA

Anketa ir anonīma, un iegūtie dati tiks izmantoti apkopotā veidā. Tās aizpildīšanai nepieciešamas aptuveni 10 minūtes.

Iedzīvotāju viedokļa izzināšanu Smiltenes novada Sociālais dienests uzsāka 2022. gada nogalē, un nu anketas aizpildīšanas termiņš pagarināts līdz šī gada 7. martam. Paldies ikvienam, kurš to jau paspējis aizpildīt! Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem, rast laiku un dalīties viedoklī, kam ir būtiska nozīme sociālās jomas attīstīšanā un uzlabošanā!

 

Madara Mūrniece

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.