2024. gada 23. apr.

Izsludināts konkurss uz vakanto krājuma glabātāja amatu Raunas muzejā

Mēs piedāvājam:

• dinamisku, radošu un atbildīgu darbu uz attīstību vērstā pašvaldībā;
  • nepilna darba laika (24 stundas nedēļā) amata vietu Raunas muzejā uz nenoteiktu laiku;
  • stabilu atalgojumu (bruto darba algu no 425 EUR pirms nodokļu nomaksas);
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu;
  • izglītības iespējas profesionālai pilnveidei.

Amata galvenie pienākumi:

• nodrošināt muzeja krājuma veidošanu, papildināšanu, uzskaiti, saglabāšanu un rīcību ar tajā esošajiem priekšmetiem;
  • veikt krājuma priekšmetu izpēti, digitalizāciju un popularizēšanu;
  • reģistrēt krājuma priekšmetus klasifikatoros un katalogos;
  • konsultēt muzeja apmeklētājus par krājuma priekšmetiem

Prasības pretendentiem:

• vēlama augstākā izglītība humanitārajās vai sociālajās zinātnēs;
  • pieredze ar iegūto izglītību saistītā jomā vismaz 1 gadu;
  • izpratne par muzeja darbu, kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu un Raunas vēsturi tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas, vismaz vienas svešvalodas zināšanas;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte, pozitīva attieksme pret darbu;
  • spēja organizēt savu darbu, strādāt patstāvīgi un komandā;
  • labas datorprasmes un spēja strādāt ar biroja tehniku.

Pieteikuma dokumentus: CV (dzīves aprakstu), motivācijas vēstuli un izglītības dokumentu kopijas iesniegt personīgi vai pa pastu Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldē Gaujas ielā 1, Smiltenē, Smiltenes novadā, slēgtā aploksnē ar norādi “Raunas muzeja krājuma glabātāja amata konkursam”, vai sūtīt uz e- pastu: [email protected] līdz 2023. gada 31. martam. Tel. informācijai 28728377.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldības dome informē, ka:

• Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.