2024. gada 24. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Izstāde, atzīmējot TLMS “Smiltene” 75. jubileju

No 12. aprīļa līdz 13. maijam Smiltenē būs apskatāma Tautas lietišķās mākslas studijas “Smiltene” darbu izstāde ar intriģējošu nosaukumu “…vēja pūsmā ziedošā, mana pelēkā un košā”. Izstāde tiks izvietota trīs dažādās vietās – Smiltenes kultūras centrā, Smiltenes bibliotēkā un TLMS “Smiltene”.

Izstāde “…vējā pūsmā ziedošā, mana pelēkā un košā” būs teju ceļojums krāsās, tehnikās, meistarstiķos un radošumā – darbos, kurus radījušas TLMS “Smiltene” dalībnieces pēdējo piecu gadu laikā. Sava veida ceļojums arī tiešā nozīmē, jo – cik neierasti! – tā būs izvietota trīs dažādās vietās: TLMS “Smiltene” telpās, Smiltenes bibliotēkā un Smiltenes kultūras centrā. Izstāde veltīta studijas 75. gadu jubilejai.

Izstādi organizē

TLMS “Smiltene”

 

Informāciju sagatavoja

Madara Mūrniece

Smiltenes KC mākslinieciskā vadītāja

kulturascentrs@smiltenesnovads

28688101