2022. gada 29. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

Izstādes “Savvaļa” vajadzībām aicina ziedot koka šķūnīšus Raunas pusē

Izstādes “Savvaļa” organizatori aicina ziedot vecus, nederīgus šķūnīšus no pelēkiem koka dēļiem Raunas pagastā. Tie tiks izmantoti unikāla mākslas objekta tapšanā.

Šogad jau trešo sezonu Smiltenes novada Drustu pagasta “Jaundūķos” norisināsies izstāde “Savvaļa”.  Līdz šim divu gadu garumā tajā eksponēti vairāk nekā 50 Latvijas un ārvalstu mākslinieku darbi, notikuši koncerti, performances. Šajā laikā izstādi apmeklējuši vismaz 17 000 cilvēku. “Savvaļa” dokumentēta interneta žurnāla “Satori” izdotajās “Savvaļas burtnīcās” un Uģa Oltes filmā “Kas tu esi Savvaļā?”, plaši atspoguļota medijos.

Trešās sezonas pamatā iecerēta izstādes papildināšana ar jauniem darbiem un jau izstādīto darbu attīstīšana – šobrīd realizācijas fāzē ir nokļuvusi “Pelēkā kuba” būvniecība. “Pelēkais kubs” ir mākslinieka Andra Eglīša, arhitekta Austra Mailīša un Oskara Poikāna kopdarbs – unikāls izstāžu paviljons, kas piemērots specifiski glezniecības izstādēm. Tajā tiek izmantots viendabīgs dabiskais apgaismojums, pateicoties gaismas caurlaidīgiem griestiem. Lai pabeigtu šo ieceri, tiek meklēti veci, nederīgi koka šķūnīši festivāla norises vietas tuvumā.

Ziedotājus aicinām zvanīt pa tālruni 25608665 (Kitija).

Plašāk par izstādi lasiet https://www.savvala.lv/savvala.

Informāciju publicēja

Madara Mūrniece

zīmolvedības un mārketinga speciāliste