2021. gada 21. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Jaunais mācību gads Smiltenes novadā

Ir sācies 2021./2022. mācību gads Smiltenes novada izglītības iestādēs.

Jaunizveidotais Smiltenes novads ir  bagāts ar izglītības iestādēm. Tajā ir 21 pašvaldības dibināta izglītības iestāde, no tām trīs pirmsskolas izglītības iestādes, divas speciālās izglītības iestādes, desmit pamatskolas, viena vidusskola, četras profesionālās ievirzes izglītības iestādes un interešu izglītības centrs. Smiltenes novadā atrodas arī viena privātā izglītības iestāde un tehnikums. Smiltenes novada pašvaldības dibinātajās izglītības iestādēs 2021./2022. mācību gadu ir uzsākuši 2804 izglītojamie, no tiem 996 ir pirmsskolas vecuma bērni. Mācības 1.klasē uzsākuši 216 skolēni.

Veiksmīgu visiem 2021./2022. mācību gadu!

 

Informāciju sagatavoja

Smiltenes novada Izglītības pārvalde

 

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider