2023. gada 28. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Jaunākās grāmatas Smiltenes novada bibliotēkās augustā

Smiltenes novada bibliotēkas augustā sarūpējušas jaunu lasāmvielu! Piedāvājam iepazīties ar šī mēneša jaunumiem.

Smiltenes bibliotēkā, Baznīcas laukumā 13:

Noslēguma grāmata par septiņām māsām – Lūsindas Railijas “Atlants. Pā Solta stāsts”. Visas septiņas māsas pirmo reizi ir sapulcējušās uz “Titāna” klāja, lai atvadītos no sava noslēpumainā tēva, kuru viņas tik ļoti mīl. Māsām par pārsteigumu, Pā Solts norādes par savu pagātni ir uzticējis tieši viņu pazudušajai māsai. Tomēr pēc katra atklātā fakta rodas aizvien jauni jautājumi.

Prinča Harija biogrāfija “Liekais”, kas kļuva par pasaules bestselleru vēl pirms iznākšanas šī gada janvārī. Saseksas hercogs princis Harijs ir ģimenes cilvēks un tēvs, mecenāts, kara veterāns, garīgās veselības saudzēšanas aizstāvis un vides aizsardzības aktīvists. Grāmata “Liekais” ir viņa dzīvesstāsts.

Izmeklētājas Annas Elizabetes piedzīvojumu cienītājiem ir Daces Judinas jaunā grāmata “Bez nožēlas”. Mežāju pagastā cits pēc cita notiek trīs asinis stindzinoši noziegumi. Ir pieci upuri – četri jaunieši un skolas direktore. Globālajā tīmeklī mākslai veltītās vietnēs tiek nopludinātas gleznaini uzņemtas upuru fotogrāfijas, kas atgādina kadrus no filmām.

Kopā Smiltenes bibliotēkā augustā iegādātas 78 jaunas grāmatas. Tās lasītājiem būs pieejamas no 15.augusta.

Bērnu apkalpošanas nodaļā, Gaujas ielā 1:

Linas Ļubertaites grāmatā “Dārza detektīvs. Kika Mika visai ģimenei” dārza gudriniece Dzeltenā ķerra uzaicināja Kiku Miku meklēt pazudušās pupas un kopā izpētīt augu pasauli. Piebāzušas degunus dobei, abas skaidro, kā uzdīgst sēklas un izaug dārzeņi. Kas dzīvo augsnē un palīdz augiem, un kas tiem traucē? Kāpēc puķes smaržo, un kā izaudzēt laimīgus garšaugus?

Ja esat lasījuši Dženijas Hanas sarakstītās sērijas pirmās divas grāmatas “Visiem zēniem, kurus esmu mīlējusi” un “P. S. Es tevi joprojām mīlu”, jūs noteikti iepriecinās vēl viena tikšanās ar jauko Lāru Džīnu, viņas ģimeni un draugiem grāmatā “Vienmēr un mūžīgi”. Šajā grāmatā Lāra Džīna jau ir nonākusi savu vidusskolas gaitu beigu posmā, un viņas dzīve ir šķietami nevainojama. Tomēr viss nav tik vienkārši, kā izskatās.

Ar pilnu Smiltenes novada bibliotēku jauno grāmatu sarakstu var iepazīties šeit.

Rezervēt izvēlētās grāmatas var elektroniskajā katalogā (nepieciešami autorizācijas dati) vai sazinoties ar bibliotekāru.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane, Līga Seržante-Jaunzema,
Smiltenes bibliotēkas vecākās bibliotekāres