2023. gada 30. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Jaunākās grāmatas Smiltenes novada bibliotēkās novembrī

Novembrī Smiltenes novada bibliotēku plauktus papildinājušas vērtīgas, aizraujošas un neparastas grāmatas. Piedāvājam iepazīties ar šī mēneša jaunieguvumiem.

Smiltenes bibliotēkā, Baznīcas laukumā 13:

Sen gaidītā Žigimanta Krēsliņa jeb tautā dēvētā Žiga grāmata “Jaunzēlande. Skarbais ceļojums” iepriecinās visus lasītājus, kuri seko līdzi viņa piedzīvojumiem. Grāmatā būs iespēja uzzināt ko jaunu par šo brīnišķīgo pasaules nostūri, apskatīt majestātiskos ūdenskritumus, melno smilšu pludmales, uzkāpt vulkānos un doties izbraucienos ar jahtu pa piekrasti.

Tuvojas gada skaistākie un baltākie svētki – Ziemassvētki. Ketrina Volša savā jaunākajā romānā “Iemīlēties Ziemassvētkos” liks aizmirsties no ikdienas rūpēm un izdzīvot līdzi grāmatas varoņiem Mollijai un Endrū. Viņiem bija tikai jāpaspēj uz lidmašīnu, nevis jāiemīlas… Visumam ir citi plāni un, cīnoties ar sniegu, abi draugi viens otru ieraudzīs citā gaismā.

Asāka žanra cienītāji izmeklēs slepkavību Maikla Konelija jaunākajā trillerī “Melnā kaste”. Rakstnieks kā allaž meistarīgi vij stāstu, noturot neatslābstošu spriedzi.

Bērnu apkalpošanas nodaļā, Gaujas ielā 1:

Grāmata “Klimata pārmaiņas pasaulē” bērnos rosinās izpratni par klimata pārmaiņām pasaulē un dos vērtīgus padomus, kā tās mazināt.

Ienāc mežā un atklāj maģisko koku pasauli! Vai zināji, ka tie pazemē sūta ziņas? Vai esi dzirdējis, kā koki rūpējas par savu ģimeni? Koks ir daudz kas vairāk, nekā varētu domāt… Tas viss Dženas Grīnas grāmatā “Koku noslēpumi”.

“Harija Potera burvju almanahs” ir vienīgais oficiālais ceļvedis Harija Potera pasaulē, kurā apkopota visa šīs grāmatu sērijas maģija. Ienirstot krāšņi un detalizēti ilustrētajā Harija Potera pasaulē, tu iepazīsi maģiskus dzīvniekus, priekšmetus un vietas, izpētīsi kartes un vēstures līkločus un uzzināsi milzumdaudz interesantu faktu.

Ar pilnu Smiltenes novada bibliotēku jauno grāmatu sarakstu var iepazīties šeit.

Rezervēt izvēlētās grāmatas var elektroniskajā katalogā (nepieciešami autorizācijas dati) vai sazinoties ar bibliotekāru.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane un Līga Seržante – Jaunzema,
Smiltenes bibliotēkas vecākās bibliotekāres