2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Jaunākās grāmatas Smiltenes novada bibliotēkās oktobrī

Kad dienas sarūk īsākas un ārā pamazām kļūst vēsāks, ir pienācis laiks rudens noskaņai… Aukstās rudens dienās tā vien prasās pēc karstas tējas, kafijas vai kāda cita tīkama dzēriena krūzes, silta pleda un aizraujošas grāmatas no Smiltenes novada bibliotēkas. Aicinām ielūkoties oktobra mēneša grāmatu jaunumos.

Smiltenes bibliotēkā Baznīcas laukumā 13:

Noziegums. Upuris. Izmeklētājs, aizdomās turamie. Bet lasītājs drīz vien pārliecināsies, ka šis nav detektīvs, kurā svarīgi noskaidrot vainīgo. Liktenim traģiskais notikums ir tikai pīķa dūzis romānā tēloto cilvēku mūža spēlē. Tieši tik aizraujošs ir jaunais Māras Svīres romāns “Pēdējā teikuma lāsts”.

Ikvienam detektīvu cienītājam iesakām izlasīt Felkas Romijas jaunāko detektīvromānu “Sprostā”, kuru nevarēsiet nolikt malā, kamēr neatklāsiet vecā dzirnavnieka nāves noslēpumu.

“Nemainīsim citus, mainīsimies paši. Tikai pieņemot pārbaudījumus, ko uzliek dzīve, ir iespējams sasniegt harmoniju. Dzīves jēga ir pati dzīve, veidota no piepildītiem mirkļiem,” tā par iedvesmas pilno romānu “Astoņas mīlestības ” saka tās autore Elita Drāke.

Šīs un citas oktobra jaunās grāmatas lasītājiem pieejamas no 20.oktobra.

Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā 78 jaunas grāmatas:

Ingrīdas Bērziņas grāmata “Putnu dārza jautrie gadalaiki” aizved lasītāju putnu dzīves krāšņajā un noslēpumainajā pasaulē. Savos dzejoļos gan izglītojoši un audzinoši, gan iejūtīgi un asprātīgi pastāsta par daudziem Latvijā sastopamajiem putniem, velkot ciešas paralēles ar cilvēku dzīvi.

Sosuke Nacukava grāmata “Stāsts par kaķi, kurš izglāba grāmatas” ir aizkustinošs vēstījums par to, kā saņemties un rast drosmi, par to, kā rūpēties par citiem, un – jo īpaši – par grāmatu apbrīnojamo spēku.

Ar pilnu Smiltenes novada bibliotēku jauno grāmatu sarakstu var iepazīties šeit.

Rezervēt izvēlētās grāmatas var elektroniskajā katalogā (nepieciešami autorizācijas dati) vai sazinoties ar bibliotekāru.

 

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane un Līga Seržante – Jaunzema,
Smiltenes bibliotēkas vecākās bibliotekāres