2022. gada 27. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Jaunlaulātie Vecā parka metāla siržu vides objektā aicināti pieslēgt tikai slēdzenes

2019. gadā Smiltenes novada pašvaldība izveidoja jaunu vides objektu “Vieta, kur mīlēt” ar centrālo vides objektu divu metāla siržu formā, kur aicināja pieslēgt piekarināmās atslēgu slēdzenes kā mīlestības apliecinājumu.

Vides objekts ir iemīļots jaunlaulāto vidū, par ko liecina lielais slēdzeņu skaits, kas pieslēgts klāt vairāk nekā divu gadu garumā. Pašvaldība brīvprātīgi radīja vides objektu iedzīvotājiem, lai jaunlaulātajiem būtu iespēja “mīlestības slēdzeni” saslēgt šādā gaumīgā vides objektā, nevis pie tiltu margām. Kā zināms, tiltu margas kādreiz ir jālabo un šādā gadījumā, diemžēl, slēdzenes jānoņem, bet šāds vides objekts kā vēstures liecinieks parkā var stāvēt ļoti ilgi. Tādēļ pie šī vides objekta metāla siržu formā aicinām saslēgt tikai slēdzenes bez papildus piemetinātiem/pieliktiem mākslas darbiem, jo pretējā gadījumā vides objektam nākotnē var pazust tā forma un vēstījums.

Neskaidrību gadījumā aicinām vērsties pie Smiltenes novada pašvaldības saimnieciskās darbības nodaļas.

 

Informāciju sagatavoja:

Smiltenes novada pašvaldības

Saimnieciskās darbības nodaļa