2022. gada 6. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Jogas nodarbības klātienē

Jogas nodarbību mērķis ir apgūt prasmes saglabāt veselību un spēkus, harmoniski mijiedarboties ar iekšējo un ārējo pasauli, pielietot šīs prasmes ikdienā. Nodarbībās tiek apgūtas jogas pamata pozas, elpošanas vingrinājumi, stresa mazināšanas tehnikas, kā arī fizisku vingrinājumu kompleksi (locītavu, mugurkaula, gremošanas sistēmai), elpošanas prakses, kas palielina enerģiju.

Jogas nodarbības vada  jogas speciāliste Dana  Langenfelda.

Nodarbības notiek

Maijā

Klātienē

Otrdienās –      3.;10.;17.;24. un 31. maijā

Plkst. 18.00 – 19.30

Grundzāles kultūras nama zālē, Tilta ielā 5, Grundzāles pagastā, Smiltenes novadā

Jūnijā

Klātienē

Pirmdienās – 6.,13.,20.,27. jūnijā

Plkst. 18.30 – 20.00

Sporta kompleksa “Teperis” stadionā, Smiltenes pagastā, Smiltenes novadā