2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Juku un Himalaju zieds / Yuku et la fleur de l’Himalaya

25. martā plkst. 16.00
28. martā plkst. 18.00

Filmas garums: 1h 5min
Filmas režisori: Arnaud Demuynck, Rémi Durin
Žanrs: Ģimenes animācijas filmiņa
Izplatītājs: Riga IFF
Vecuma ierobežojums: U

Animācijas filma dublēta latviešu valodā.

Tālo Himalaju kalnu virsotnēs aug teiksmains zieds, kas pārtiek no mūžīgās gaismas. Pelīte Juku apņēmusies šo ziedu pārnest mājās vecmāmiņai, bet neiztikt bez briesmām! Pelītei būs jāpārvar gan burvju mežs, gan baisa vilka sargāts tilts. Taču mazais pelēns neapjūk. Mērķi sasniegt palīdz pašas drosme un apņēmība, turklāt, palīgā nāk draugi, ar kuriem filmas gaitā tiek dziedāta ne viena vien dziesma. Pirmsskolas vecuma auditorijai veidotās filmas stāsts aizkustinās arī pieaugušos.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.

Kinozālē ir aizliegts ienest ēdienus un dzērienus!

Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja