2024. gada 28. marts

10., 13., 14. jūnijā pl. 18:00

Filmas garums: 2h 26min
Filmas režisors: Colin Trevorrow
Lomās: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern, Sam Neill, Jeff Goldblum, Mamoudou Athie, Scott Haze, Campbell Scott, Justice Smith, Omar Sy
Žanrs: Asa sižeta piedzīvojumu filma, zinātniskā fantastika
Vecuma ierobežojums: 12+

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Filmas anotācija:

Režisora Kolina Trevorova filma aizvedīs skatītājus jaunos piedzīvojumos ar vēl neredzētiem dinozauriem, satriecošām spriedzes ainām un pārsteidzošiem vizuālajiem efektiem. Četrus gadus pēc Nublaras salas iznīcināšanas, dinozauri tagad dzīvo un medī kopā ar cilvēkiem visā pasaulē. Cilvēkiem ir izdevies noturēt trauslu līdzsvaru šādai mierīgai līdzās pastāvēšanai. Taču cik ilgi cilvēcei vēl būs lemts valdīt uz zemes, atrodoties aci pret aci ar pašiem biedējošākajiem radījumiem pasaules vēsturē?

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.

Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne