2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Kāpa: otrā daļa / Dune: part 2

14. un 15. martā plkst. 19.00 asa sižeta piedzīvojumu filma | 12+
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Frenka Herberta zinātniskās fantastikas romāna „Kāpa” ekranizējuma otrā daļa vēsta par Pola Atreidesa mītisko piedzīvojumu, viņam apvienojoties ar Čani un fremeniem atriebības vadītā cīņā pret sazvērniekiem, kas iznīcināja viņa ģimeni. Nonākot izvēles priekšā starp mūža mīlestību un pasaules likteni, viņš cenšas novērst nākotnē gaidāmus draudus, ko spēj saskatīt tikai viņš.

Filmas garums: 2h 46min
Filmas režisors: Denī Vilnēvs (Denis Villeneuve) 
Lomās: Timotijs Šalame (Timothée Chalamet), Rebeka Fērgusone (Rebecca Ferguson), Zendaja (Zendaya), Havjers Brdems (Javier Bardem), Džoss Brolins (Josh Brolin), Ostins Butler (Austin Butler), Florensa Pjū (Florence Pugh), Deivs Batista (Dave Bautista), Kristofers Valkens (Christopher Walken), Lea Sedū (Léa Seydoux), Stellans Skašgords (Stellan Skarsgård), Šārlote Remplinga (Charlotte Rampling)
Izplatītājs: ACME Film SIA
Valsts: ASV

Biļetes iegādājamas www.bilesuparadize.lv un Biļešu paradīze tirdzniecības vietā Smiltenes Kultūras centra kasē.

*pensionāriem EUR 3,00;
*skolēniem, studentiem EUR 4,00;
*pieaugušajiem EUR 5,00.

Kinozālē ir aizliegts ienest ēdienus un dzērienus!

Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete un skolēniem, studentiem, pensionāriem – apliecība.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja