2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Kardiologs Andrejs Ērglis izglītos par sirds veselību

2023. gada 21. aprīlī Smiltenes kultūras centra kino zālē, Gaujas ielā 1, norisināsies izglītojoša lekcija “Par sirds veselību un dzīvesprieku”, un to vadīs pasaulē atzītais kardiologs, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas ārsts, Latvijas Kardioloģijas centra vadītājs un Kardiologu biedrības prezidents Andrejs Ērglis. Sākums pulksten 18.00.

Lekcija būs saistoša dažāda vecuma interesentiem. Tajā runās par sirds un asinsvadu slimību profilaksi, veselīga un fiziski aktīva dzīvesveida nozīmi, cukura diabētu, smēķēšanas ietekmi un citiem būtiskiem tematiem. Tās laikā būs iespējams gūt atbildes uz jautājumiem, kā arī iesaistīties diskusijā.

Ieeja ir bez maksas. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās.

Informācija pa tālruni 27062522.

Pasākums tiek organizēts projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” ietvaros.

Informē

Attīstības un plānošanas nodaļa

 

Informāciju sagatavoja

Madara Mūrniece

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p. i.