2023. gada 29. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Kauguru pagasta amatierteātra “Vīzija” izrāde “Laimes ilgas”

17. augustā, plkst. 19.00 Blomes tautas namā Kauguru pagasta amatierteātris “Vīzija” skatītājiem piedāvā noskatīties savu jaunāko izrādi “Laimes ilgas”.

Izrāde tapusi pēc latviešu dramaturģes Elīnas Zālītes lugas “Pirktā laime” motīviem. Tā uz skatītājiem atstāj spēcīgu emocionālu iespaidu ar rūpīgi izstrādātiem tēliem, neizskaistinātu, patiesu aktierspēli, Lindas Mīļās dejām, Krišjāņa Strazdīša niansēto gaismu pasauli un Jolantas Pinkules izstrādātajiem, skaistajiem kostīmiem. Izrāde ir stāsts par ilgām, mīlestību, uzupurēšanos, naidu un pašiznīcināšanos.

Izrādē piedalās: Anita Hofmane, Jolanta Pinkule, Dainis Trēziņš, Aina Saleniece, Karīna Vitnija Kazaka, Odeta Ore, Inita Miglava, Dainis Plasis, Raita Tutina, Oskars Einbergs, Dainis Muhins, Sofija Žentiņa, Elīza Veinberga, Eva Zevaliča, Līva Hofmane, Madara Ozoliņa, Paula Roze. Izrādes režisors: Oskars Hofmanis

Izrādi atbalsta: Valmieras novada pašvaldība, Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienība, nekustamo īpašumu kompānija “LVKV”, audumu, dziju un tekstilpreču veikalu tīkls “Elīze”.

Izrāde nav ieteicama bērniem līdz 12 gadu vecumam.