2021. gada 22. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

KIDS WONDERLAND – mini festivāls bērniem un ģimenēm Smiltenē, Jāņukalna estrādē 6.08. 17.00-20.30

Ieeja no plkst 16:00. Pasākums no 17:00 – 20:30
Bērni par burbuļiem un putām būs sajūsmā!
Kids Wonderland ir iespējams viens no taviem šīs vasaras interesantākajiem brīvdienu atpūtas galamērķiem, uz kurieni doties kopā ar visu ģimeni un iepazīt maģisko putu un burbuļu pasauli. Jautras un interesantas ģimeņu aktivitātes visa vakara garumā.
Pasākumā galvenais notikums būs lielā PUTU lavīna, kurā bērni varēs veldzēties un ballēties uz nebēdu.
Visa vakara garumā burbuļu darbnīcas sadarbībā ar Mistery Bubbles, kā arī vakara kulminācijā maģiskais DŪMU burbuļu šovs. Kā arī atsevišķi ģimenes sacentīsies dažādos veiklības un gudrības uzdevumos. Balvu fonds no ziepjuburbuli.lv un sadarbības partneriem 100 eur vērtībā.
Bet pašas sacensības nav galvenais, svarīgi ir kopā pavadītais laiks ar ģimeni. Bērni visa vakara garumā – no pl.17.00 līdz 20.30 varēs atpūsties un nofotogrāfēties burbuļu foto stendā un našķoties saldumu bārā.
Kamēr bērni izpriecājas, mammas un tēti varēs atpūsties “Ģimeņu atpūtas teltī”, kurā varēs atpūtināt kājas uz Kids Wonderland pufiem un paslēpties no saules vai lietus. Lielās galda spēles aktīvai atpūtai un mantiņu stūris pašiem mazākajiem.
Biļešu cenas un vairāk info par pasākumu www.ticketpoint.lv
______________________
APMEKLĒJUMA NOTEIKUMI:
PASĀKUMUMS NOTIEK REŽĪMĀ “AR DROŠĪBAS” NOTEIKUMIEM
(Vakcinētie, ar negatīvu testu vai izslimojuši)
Bērni pasākumu līdz 12 gadu vecumam var apmeklēt BEZ ierobežojumiem.
Bērniem no 12 gadu vecuma (pēc 12 gadu sasniegšanas) un vecākiem (pavadoņiem) jābūt līdzi vai jāuzrāda elektroniski šādi sertifikāti (apliecinājumi):
• ir vakcinējies pret Covid-19;
• pēdējā pusgada laikā ir pārslimojis Covid-19;
• pēdējo 48 stundu laikā ir veicis Covid-19 testu un tā rezultāts ir negatīvs;
• pēdējo 6 stundu laikā ir veicis Covid-19 ātro antigēna testu un tā rezultāts ir negatīvs.
Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu.
 
Informāciju sagatavoja KIDS WONDERLAND
 

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider