2022. gada 5. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Koncerts “12 stāsti vasaras vakaram”

Viduslaiku dienas kulminācija būs vakara koncerts, kurš ne vien būs ceļojums mākslinieku stāstos un dzīvēs, bet arī kārtējais ceļojums Raunas pilsētvidē – 21. maijā, plkst. 21.00, atklāsim kā skan Raunas pils parks!

Koncerta pirmajā daļā uzstāsies Gints Smukais ar instrumentālu orģinālmūziku. Mūzika sacerēta uz akustiskās ģitāras, modernās pirkstu spēles manierē. Akustiskā mūzika sastopas ar minimāliem modernās mūzikas elementiem, komplimentējot instrumentu, radot jaunu mūzikas virzienu.

Nepieradinātais Aijas Andrejevas un Jāņa Aišpura duets noskaņu koncertā “12 stāsti vasaras vakaram” izdziedās gan pašu, gan citu autoru radītās kompozīcijas. “12 stāsti vasaras vakaram” ir divpadsmit dziesmas no abu mūziķu repertuāra, kurām ir īpaša nozīme mākslinieku skatuves darbībā un dzīvē – tie ir muzikāli stāsti par viņu bērnību, piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem, blēņām, dzimtu, tradīcijām, mīlestību, draudzību un daudz ko citu.

Biļešu iepriekš pārdošana jau ir sākusies.
Biļetes cena: EUR 10,00. Iegādājies biļeti iepriekš, mazini rindas pie ieejas un ieņem ērtāko vietu parkā uz līdzi paņemtā krēsliņa, plediņa vai kā cita sēžama.
Biļetes pieejamas: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/116871, kā arī pasākuma dienā.

Informāciju sagatavoja:
Linda Vecgaile
Kultūras centra vadītāja
Raunas kultūras centrs