2022. gada 30. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

Koncerts “Kas kait manim nedziedāt!”

Koris “Mežābele” aicina uz koncertu “Kas kait manim nedziedāt!”

  1. jūnijā plkst. 18.00 Smiltenes Kultūras centra lielajā zālē norisināsies Smiltenes Kultūras centra jauktā senioru kora “Mežābele” koncerts “Kas kait manim nedziedāt!”

Koncerta programmu veidos un bagātinās jauktais senioru koris “Mežābele”, Launkalnes vokālais ansamblis “Anemones” un soliste Signe Baltere. Tiks izpildīta arī dziedātājas un komponistes Signes Balteres oriģinālmūzika – kora, vokālā ansambļa un autores izpildījumā. Koncerts ieskanēsies pieklusinātā gaisotnē, programmu papildinās senioru Eiropas deju kopa “Vējiem līdzi”, kā arī flautas un klaviermūzika skanējums. Biļetes iepriekš pārdošanā un pasākuma dienā Kultūras centra kasē 2 EUR.

 

Informāciju sagatavoja

Loreta Šperliņa – Priedīte

Smiltenes kultūras centra mākslinieciskā vadītāja

[email protected]

28688101