2022. gada 7. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Kornēlijas Apškūmas dzimšanas dienas nedēļa Apes bibliotēkā

Apes bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa no 11. līdz 14.aprīlim aicina piedalīties K.Apškrūmas dzimšanas dienas nedēļas aktivitātēs, kuru laikā katru dienu būs iespēja pildīt izzinošus un interesantus uzdevumus par K.Apškrūmas daiļradi. Bērni un jaunieši uzdevumus varēs pildīt gan klātienē, gan Smiltenes novada bibliotēkas Facebook lapā.
Bērnu un jauniešu vidū K.Apškrūmas daiļrade ir ļoti iecienīta, tāpēc par godu viņas 85. dzimšanas dienai izveidota virtuālā aktivitāte bērniem. Izveidoto uzdevumu mērķis ir rast atbildes uz jautājumiem, izmantojot apkārt pieejamos resursus. Uzdevumi māca bērnus meklēt un atlasīt vajadzīgo informāciju, attīstīt loģisko domāšanu, kā arī ar uzdevumu palīdzību bērniem būs iespēja ielūkosies K.Apškrūmas sarakstītajās grāmatās.

 

Informāciju sagatavoja:
Ligita Leite,
Apes bibliotēkas vecākā bibliotekāre