2023. gada 29. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Kucēni un mīlestība / Puppy love

25. augustā plkst. 18.00
30. augustā plkst. 19.00

Filmas garums: 1h 46min
Filmas režisori: Nick Fabiano, Richard Alan Reid
Lomās: Lucy Hale, Grant Gustin
Žanrs: Romantiska komēdija
Izplatītājs: ACME Film SIA
Valsts: ASV
Vecuma ierobežojums: 12+

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Pēc neveiksmīga pirmā randiņa Nikola un Makss sola izdzēst viens otra telefona numuru, tomēr atklājas, ka mīlestība savedusi kopā viņu suņus. Neskatoties uz to, ka it visā ir pilnīgi pretstati, Nikola un Makss apņemas kļūt par atbildīgiem suņu vecākiem, līdz tomēr atrod mīlestību arī paši.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.

Informējam, ka sākot ar 2023.gada 1.maiju mainās Smiltenes kultūras centra kinozāles ieejas biļešu cenas. Izmaiņas tiek veiktas pamatojoties uz 2023.gada 29.marta Smiltenes novada pašvaldības domes lēmumu Nr. 122 (protokols Nr. 5, 35.§).

Biļete pensionāriem EUR 3,00 ar PVN; 
Biļete pieaugušajiem EUR 5,00 ar PVN.

Kinozālē ir aizliegts ienest ēdienus un dzērienus!

Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete, pensionāriem – apliecība.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja