2024. gada 21. febr.
A- A A+
Viegli lasīt

La Dolce Vita Smiltenē

“La Dolce Vita Smiltenē” – Pavasara koncerts Smiltenes Kultūras centrā

Šī gada 21. aprīlī plkst. 15.00 Smiltenes Kultūras centrā notiks muzikāls notikums, kas solās būt viens no pavasara spilgtākajiem pasākumiem pilsētā. Koncertprogramma “La Dolce Vita Smiltenē” apvienos divas kultūras – latviešu un itāļu – vienā neaizmirstamā vakarā, piedāvājot apmeklētājiem iespēju baudīt labāko dziesmu izlasi, kurā pārstāvēta abu tautu muzikālais gars un temperaments.

Galvenie vakara varoņi, šarmantais latviešu dziedātājs Žoržs Siksna un harizmātiskais itālis Roberto Meloni, kopā ar muzikālo grupu “ARmaestro” Anatolija Livčas vadībā, piedāvās klausītājiem ne tikai brīnišķīgus dziesmu izpildījumus, bet arī dalīsies ar saviem piedzīvojumiem un stāstiem, kas aizvedīs klausītājus ceļojumā caur mūzikas un emociju pasauli.

Koncerta programma solās būt bagāta un daudzveidīga, iekļaujot labāko no latviešu un itāļu muzikālā repertuāra. Dziesmas kā “Genoveva”, “Muļķe sirds”, “Mamma Maria”, “Felicita” un daudzas citas tiks izpildītas ar īpašu aizrautību un meistarību, nodrošinot vakaru, kas paliks atmiņā ilgi pēc tā noslēguma.

Biļetes uz koncertu ir pieejamas “Biļešu paradīzes” tīklā.

Biļešu cena 12 – 25 EUR.

Kontaktinformācija:
Gustavs Māziņš
SIA MB GROUP
[email protected]
26989636
www.mnb.lv