2023. gada 24. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Latvijas mākslas un amatniecības izstāde “Putni krāsā un kompozīcijā”

Latvijas mākslas un amatniecības izstāde “Putni krāsā un kompozīcijā”
Gaujienas Tautas namā  26.11.-29.12. darba dienās no plkst. 9.00 -17.00

Tiks izstādīti mākslas, amatniecības un daiļamatniecības darbi, kas ir radīti ietekmējoties krāsā un kompozīcijā no Latvijā sastopamiem putniem.
Tautas lietišķās mākslas studijas “Smiltene” vadītāja Liene Strazdiņa stāsta, ka izstādes ideja ir radusies, lai saglabātu savu nacionālo kodu un starp pasaules ietekmēm nepazaudētu sevi. Izstādes mērķis ir izstādīt darbus, kas krāsu salikumos un kompozīcijas ritmos ir radīti ietekmējoties no kāda konkrēta putna, tādā veidā parādot mūsu dabas krāšņumu un atbildot uz jautājumu “Kas ir latviskas krāsas un kompozīcija?”. No radošuma un mākslas darbu kvalitātes būs atkarīga eksponātu atlase un izstādes kopskats.