2023. gada 1. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

Latvijas Neatkarības proklamēšanas diena Smiltenē

  1. novembrī, Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas gadadienā, radīsim un izgaismosim svētkus kopā!

Plkst. 16.00 tiekamies Smiltenes Kultūras centra pagalmā uz Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Edgara Avotiņa svētku uzrunu. Uzreiz pēc tam, baudīsim patriotisko dziesmu koncertu/karaoke ar Smiltenes Kultūras centra amatierkolektīviem, solistiem un instrumentālo ansambli Pētera Vilka vadībā. Plkst. 17.00 izkustēsimies dejojot latviskus dančus Līgas Krīgeres-Krūmiņas virsvadībā. Būs arī ugunskurs, silta tēja un iespēja papildināt, no svecītēm izveidoto, Latvijas valsts karogu uz kultūras centra kāpnēm.

Plkst. 18.00 aicinām doties uz Veco parku, kurā norisināsies gaismas akcija “Mana spēka zīme”. Akcija veidota, lai tumšajā novembra mēnesī vairotu gaismas klātbūtni. Akcijā piedalās Smiltenes uzņēmumi, iestādes, organizācijas, kas aicinātas parka teritoriju izgaismot ar svecīšu spēka zīmēm, logo u.c. Pilsētas iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja līdzdarboties un ar līdzpaņemto svecīti papildināt Smiltenes ģerboni Vecā parka Jaunajā estrādē.

Latvijas Neatkarības proklamēšanas diena

Informāciju sagatavoja

Loreta Šperliņa – Priedīte

Smiltenes kultūras centra mākslinieciskā vadītāja

[email protected]

28688101