2023. gada 4. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Latvijas Universitātes Akadēmiskās bibliotēkas organizēta izstāde “Ukrainas uzvarai”

Latvijas Universitātes Akadēmiskās bibliotēkas organizēta izstāde “Ukrainas uzvarai”.

35 gleznas, 23 medaļas, 10 lino griezumi (grafikas veids) un jauktu materiālu, dažādu tehniku tēlniecības darbi un to tematika Mēru muižas Lielajā salonā skan kā emocionāls, poētisks un reizē objektīvi skarbs vēstījums pasaulei par karu Ukrainā. Izstādē piedalās Latvijas mērogā pazīstami mākslinieki – Ieva Muzikante, Tālivaldis Muzikants, Ģirts Burvis, Vija Dzintare, Velta Riekstiņa, Juris Ģērmanis, Jānis Streičs, Jānis Strupulis, Ilgvars Zalāns, Rolands Krišjānis, Laine Kainaize, Emīls Kristians Muzikants, arī izstādes kuratore Gunta Brakovska, kā arī Ukrainas mākslinieki – Marija Zenkova, Svitlana Kislova un Andrijs Kislovs. Izstāde “Ukrainas uzvarai” skatāma Smiltenes novadpētniecības muzejs Mēru muižā līdz 14. jūlijam.