2023. gada 29. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Lauma: Meža dziesma / Mavka. Lisova pisnya

25. un 26. jūlijā plkst. 15.00

Filmas garums: 1h 39min
Filmas režisori: Oleh Malamuzh, Oleksandra Ruban
Žanrs: Piedzīvojumu animācijas filma, fantāzijfilma
Izplatītājs: ACME Film SIA
Valsts: Ukraina
Vecuma ierobežojums: U

Animācijas filma dublēta latviešu valodā.

Plašie Ukrainas meži allaž glabājuši neskaitāmus un neizdibināmus noslēpumus. Starp senajiem kokiem mīt brīnumainas mītiskas būtnes, kas uzticīgi sargā savu svēto karaļvalsti. Lauma – meža dvēsele un aizbildne, nonākusi neiespējamas izvēles priekšā. Kad viņa iemīlas cilvēciskā būtnē – talantīgā, jaunā mūziķī Lukašā, viņai jāizvēlas starp mīlestību un savu pienākumu – aizsargāt Meža sirdi no agresijas un traucēkļiem, tostarp cilvēkiem. Vai abas pasaules spēs apvienoties cīņā pret ļaunumu?

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.

Informējam, ka sākot ar 2023.gada 1.maiju mainās Smiltenes kultūras centra kinozāles ieejas biļešu cenas. Izmaiņas tiek veiktas pamatojoties uz 2023.gada 29.marta Smiltenes novada pašvaldības domes lēmumu Nr. 122 (protokols Nr. 5, 35.§).

Biļete bērniem līdz 6 g.v. ieskaitot un pensionāriem EUR 3,00 ar PVN; 
Biļete pieaugušajiem EUR 5,00 ar PVN.

Kinozālē ir aizliegts ienest ēdienus un dzērienus!

Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete, pensionāriem – apliecība.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja