2023. gada 22. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Lepojamies ar AS “Smiltenes piens” saņemtajām godalgām!

2023. gada 17.augustā Latvijas Tirgotāju asociācija uzņēmumu godalgoja ar vairākiem apbalvojumiem konkursā “Gada prece 2022”. Balvas ieguva trīs AS “Smiltenes piens” ražotie produkti: biezpiena torte ar ķiršu ievārījumu, skābais krējums 20% un siers “Mozzarella MINI”.

2023. gada 26. augustā Zemkopības ministrija uzņēmumam pasniedza balvu par “Pasta filata” grupas sieru ražotāja līderpozīciju Latvijā. “Pasta filata” grupā ietilpst šādi uzņēmuma ražotie piena produkti: siers “Mozzarella”, “Mozzarella MINI”, “Mozzarella” desa, kūpināta “Mozzarella” desa, svaigais siers “Burrata” un siers “Stracciatella”.

2023. gada 7. septembrī prestižajā pārtikas kvalitātes konkursā “The Baltic Taste Award 2023” un kategorijā “Piens un piena produkti” Zelta medaļu ieguva produkts “Smiltenes siers”! Godalgotā siera receptes radītāja – siera meistare Vita Puriņa.

Lai sanāk arī turpmāk!

Jana Lāce
Uzņēmējdarbības speciāliste