2022. gada 22. maijs

LSVS Pašvaldību 59. sporta spēļu finālsacensības orientēšanās apvidū

7. maijā Dobeles novada Tērvetē, “Tērvetes dabas parkā” notika LSVS Pašvaldību 59. sporta spēļu finālsacensības orientēšanās apvidū.

Sacensībās varēja piedalīties sportisti no WM-35 līdz WM-85 grupām. Pēc vairāku gadu pārtraukuma uz šīm sacensībām devās arī Smiltenes novada orientieristi.

Komandu vērtējumā tika skaitīti sešu labāko komandas dalībnieku uzradītie rezultāti. Šoreiz  Smiltenes novada komandu vērtējumam tika  divas 1. vietas. Tas izdevās Lienei Brūvelei W-35 grupā un Mārim Vabulniekam M-55 grupā.  2. vieta Ievai Godiņai W-45 grupā, kā arī trīs 4. vietas:  Raivim Kalniņam M-35 grupā, Mārtiņam Godiņam M-45 grupā un Aldim Lapiņam M-70 grupā.

Komandā startēja arī Māris Stabiņš (8. vieta M-50 grupā), Ansis Rudzītis (8. vieta M-60 grupā) un Māris Zeiļuks (9. vieta M-40 grupā).

Komandu vērtējumā Smiltenes novada veterāniem 5. vieta 22 komandu konkurencē.

Sacensību kopvērtējums – ŠEIT

Sacensību rezultāti – ŠEIT.

Informāciju sagatavoja

Māris Stabiņš