2023. gada 2. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Mājražotājus un amatniekus aicina piedalīties pieredzes apmaiņas pasākumā Valkā

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Smiltenes novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

Smiltenes novada mājražotāji un amatnieki aicināti pieteikties dalībai Valkas novada pašvaldības organizētā divu dienu pasākumā “Meistarklases projekta “No hobija uz biznesu” ietvaros Valkas novadā”, kas notiks 2023. gada 3. un 4. oktobrī.

Programmu pasākumam skatīt saitē: https://ej.uz/Valka-10-2023.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Vietu skaits ir ierobežots. Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam noteikta līdz 29. septembrim, rakstot uz  [email protected] vai zvanot pa mobilo tālruni +37128690844.

Šī pasākuma organizators ir projekta vadošais partneris Valkas novada pašvaldība, projekta partneri ir Valmieras, Smiltenes, Ludzas un Balvu novadu pašvaldības. Meistarklasēs Valkas novadā aicināti piedalīties partneru gan esošie, gan topošie amatnieki, mājražotāji un mazie uzņēmēji.

Sīkāka informācija, sazinoties ar Smiltenes novada pašvaldības projektu vadītāju Daigu Bojāri: mobilais tālrunis: +37128690844 vai e-pasts: [email protected].

Aktivitātes tiek īstenotas Pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam projekta Nr. LVIII-055 “No Hobija uz Biznesu”,  (akronīms “Hobijs – Bizness”) ietvaros.

Informāciju sagatavoja

Projektu vadītāja

Daiga Bojāre