2023. gada 25. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Mājražotājus un amatniekus aicina piedalīties tirdziņā Balvos

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Smiltenes novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

Smiltenes novada mājražotāji un amatnieki aicināti pieteikties dalībai Balvu novada pašvaldības organizētā pasākumā “Lauku labumu – Pārnovadu tirdziņš”

Kad: Sestdien, 12. augustā.

Kur: Balvu pilsēta, laukums pie kultūras un atpūtas centra.

Laiks: no plkst. 9.00-14.00, iekārtošanās no plkst.7.00.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Tirdzniecības vietu dalībniekiem, kafijas pauzes, pusdienas, nodrošinās Balvu novada pašvaldība. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās līdz 8. augustam, rakstot uz e-pastu: [email protected] vai zvanot uz tālruni +37128690844.

Šī pasākuma organizators ir Balvu novada pašvaldība, projekta vadošais partneris ir Valkas novada pašvaldība, projekta partneri ir Valmieras, Smiltenes un Ludzas novadi. Aicināti piedalīties projekta sadarbības partneru – Valkas, Smiltenes, Ludzas un Valmieras novada amatnieki, mājražotāji, zemnieki, stādu audzētāji un citi uzņēmēji ar savu ražoto produkciju!

Sīkāka informācija, sazinoties ar Smiltenes novada pašvaldības projektu vadītāju Daigu Bojāri: tālrunis: +37128690844 vai e-pasts: [email protected].

Aktivitātes tiek īstenotas Pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam projekta Nr. LVIII-055 “No Hobija uz Biznesu”,  (akronīms “Hobijs – Bizness”) ietvaros.

 

Informāciju sagatavoja

Projektu vadītāja

Daiga Bojāre