2023. gada 29. sept.

Mājražotājus un amatniekus aicina pieteikties dalībai divu dienu pasākumā

Smiltenes novada mājražotājus un amatniekus aicina pieteikties dalībai  Valmieras novada pašvaldības organizētā divu dienu pasākumā:

• 21. jūlijā meistarklasē “Dzijas krāsošana ar augu krāsvielām” un pieredzes apmaiņas braucienā uz Rūjienu;
  • 22. jūlijā Valmieras dzimšanas dienas tirgū.

Ar pasākuma programmu var iepazīties šeit:  https://ej.uz/Valmiera-07-2023

Dalība pasākumā ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās līdz 7. jūlijam, rakstot uz  [email protected] vai zvanot pa mob.tel. +371 28690844.

Šī pasākuma organizators ir Valmieras novada pašvaldība, projekta vadošais partneris ir Valkas novada pašvaldība, projekta partneri ir Balvu, Smiltenes un Ludzas novadi.   Meistarklasē un pieredzes apmaiņā Rūjienā, kā arī Valmieras dzimšanas dienas tirgū aicināti piedalīties partneru gan esošie, gan topošie amatnieki, mājražotāji un mazie ražotāji.

Sīkāka informācija, sazinoties ar Smiltenes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāju Daigu Bojāri: mob.tel. +371 28690844 vai e-pasts: [email protected].

Aktivitātes tiek īstenotas Pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam projekta Nr. LVIII-055 “No Hobija uz Biznesu”,  (akronīms “Hobijs – Bizness”) ietvaros.

Informāciju sagatavoja

Daiga Bojāre

Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja