2021. gada 21. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Maksims Trivaškevičs ar Stand-Up komēdiju „Latviešu komiķis”

Sestdien, 16. oktobrī, plkst. 18.00, Stand-Up komiķis Maksims Trivaškevičs Palsmanes kultūras nama apmeklētājus iepriecinās ar soloprogrammu „Latviešu komiķis”, kura 2019. gada novembrī piedzīvoja pirmizrādi, un tās ietvaros autors stundas garumā stāstīs savus labākos jokus. 

Maksims Trivaškevičs ir komiķis ar īpatnēju un oriģinālu humora pasniegšanas veidu, kura dēļ skatītāji nereti smejas līdz asarām, bet viņa iepriekšējā izrāde „Humors pa latviski” nodrošināja kārtīgu smieklu un no tā izrietošu C vitamīna vairāk nekā desmit tūkstošiem skatītāju.

Darba laikā Maksims vada humoršoviņu „Stīvais Nemelo”.

Paspējis paviesoties Jāņa Skuteļa „Pusnakts šovā”, ar savu humoru izpelnīties Latvijas specdienestu uzmanību un ar regulārām uzstāšanās reizēm priecējot latviski runājošos gan dzimtenē, gan arī ārzemēs, Maksims beidzot viesosies Palsmanē.   

Sākums- 18:00

Ieejas maksa- 2 eiro

Pasākuma ietvaros ievērosim valstī noteiktos epidemioloģiskos ierobežojumus.

Informāciju sagatavoja:
Aija Zeibote
Palsmanes kultūras nama vadītaja
[email protected]

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider