2022. gada 8. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Mākslinieka, dzejnieka un skolotāja Alda Štelca piemiņas vakars

18. augustā plkst. 19.00 Smiltenes Kultūras centra Teātra zālē norisināsies mākslinieka, dzejnieka un skolotāja Alda Štelca piemiņas vakars.

Skatītājiem un lūgtajiem viesiem, pasākumā būs iespēja saņemt vai iegādāties Alda Štelca grāmatu, kurā apkopotas mākslinieka gleznas un dzejoļi. Vakars norisināsies pieklusinātā gaisotnē ar klaviermūziku un A. Štelca dzejoļu lasījumiem Smiltenes Tautas teātra aktieru izpildījumā. Norises vietā, Teātra zālē, tiks izstādīti mākslinieka gleznu oriģināli. Sarunās ar A. Štelca tuviniekiem, apmeklētājam tiks dota iespēja uzzināt vairāk par autora dzīvi, daiļradi un attīstību. Ieeja pasākumā – bez maksas.

Dzeju es gribu uzgleznot

bet dzejā gleznot

to kādi mēs esam

kā mēs ejam

vai cits aiz cita bailīgi stāvam

vai cits citam priekšā aizsargājot

 

manā pierē savelkas

četras rievas

sāpes bailes ticība prieks

par jums

par sevi

par mums

/A. Štelcs 1974.g.

 

Informāciju sagatavoja:

Loreta Šperliņa – Priedīte

Smiltenes kultūras centra mākslinieciskā vadītāja

[email protected]

28688101