2022. gada 3. jūl.
A- A A+
Viegli lasīt

Mans mazais karalis / King

23. un 24. maijā pl. 18:00

Filmas garums: 1h 40min
Galvenajās lomās: Lou Lambrecht, Léo Lorléac’h, Gérard Darmon
Filmas režisors: David Moreau
Žanrs: Piedzīvojumu, ģimenes komēdija
Vecuma ierobežojums: U

Filma dublēta latviešu valodā.

Filmas anotācija:

Karalis ir lauvēns, kas izbēdzis no lidostas transportēšanas laikā un rod patvērumu 12 gadus vecās Ineses un 15 gadu vecā Aleksa mājās. Pusaudži nāk klajā ar neprātīgu plānu – nogādāt Karali atpakaļ Āfrikā. Diemžēl viņu misiju sarežģī uz pēdām esošie muitas aģenti. Bet drīz vien piedzīvojumam pievienojas Makss – trakulīgais vectēvs, ko viņi satikuši vien divas reizes dzīvē, un turpmāk viņu iespējām vairs nav robežu.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.
 
Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja