2021. gada 29. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Maršruta Smiltene–Šķipeles–Smiltene reiss pēc pieprasījuma tiks slēgts

Šā gada sākumā maršruta Nr.6600 Smiltene–Šķipeles–Smiltene reiss, kas Smiltenes autoostā darbadienās tiek uzsākts plkst.14.15, tika ieviests pēc pieprasījuma. Tomēr visa gada laikā pakalpojums ne reizi netika izmantots, tāpēc Sabiedriskā transporta padome pieņēma lēmumu šo reisu slēgt.

Pirms reisa izpilde tika ieviesta pēc pieprasījuma, pasažieru skaits tajā ilgstoši bija neregulārs un ļoti mazs – piemēram, divu mēnešu periodā tas tika izpildīts 41 reizi un lielākais pasažieru skaits, kas vienlaikus atradās autobusā, bija pieci, bet piecos gadījumos autobuss bija tukšs. Lai iedzīvotājiem tiktu saglabātas mobilitātes iespējas, tajā ieviesa reisa izpilde pēc pieprasījuma.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

 

Lilita Pelčere,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Valsts SIA Autotransporta direkcija

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider