2022. gada 17. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Meklēsim pavasari Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā!

Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa no 4. līdz 8. aprīlim aicina bērnus iesaistīties pavasara izaicinājumā “Meklēsim pavasari”. Pavasaris ir pietuvojies ar lieliem soļiem, daba lēnām mostas. Bibliotēka izaicina arī grāmatās atrast pavasari!

No 4. aprīļa līdz 8. aprīlim bērni tiek aicināti nākt uz bibliotēku un izvēlēties grāmatas ar dienas uzdevumu: pirmdien – grāmatu zaļos vākos, otrdien – grāmatu, kuras nosaukumā minēts zieda nosaukums, trešdien – grāmatu par zaķi, ceturtdien – grāmatu dzeltenos vākos, piektdien – grāmatu par kukainīšiem.

Katru dienu pirmie pieci “Meklēsim pavasari” izaicinājuma dalībnieki saņems pārsteigumu no bibliotēkas.

Piedalies pavasara meklēšanas piedzīvojumā un visi kopā atradīsim pavasari!

Informāciju sagatavoja:
Zane Indriksone,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre