2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Mia un es: Sentopijas varonis / Mia and me – The Hero of Centopia

19. un 20. decembrī plkst. 18.00

Filmas garums: 1h 25min
Filmas režisors: Adam Guun
Žanrs: Piedzīvojumu animācijas filma, ģimenes
Vecuma ierobežojums: U

Filma dublēta latviešu valodā.

Filmas anotācija:

Mia atgriežas maģiskajā vienradžu pasaulē Sentopijā, kur iepazīstas ar Īko, elfu no Lotosa salas, kuram ļoti vajadzīga viņas palīdzība. Krupim līdzīgais ļaundaris Toksors pārņēmis salu, ar melno maģiju pārvēršot tās iedzīvotājus par viņa padoto armiju bez savas gribas. Vai Mia kopā ar jaunajiem un vecajiem draugiem spēs sekot mītiskās Sentopijas varones pēdās, lai apvienotu trīs senos burvju akmeņus, lai sakautu Toksoru?

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.
 
Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja