2022. gada 3. jūl.
A- A A+
Viegli lasīt

Mini rogainings “Lieldienu meklēt prieks!”

Liedienu laikā, 16.aprīlī, Gaujienā aicinām uz mini rogainingu “Lieldienu meklēt prieks!”. Pa vienam, kopā ar draugiem vai ģimenes lokā, dodies meklēt dabā izvietotos kontrolpunktus, vadoties pēc kartes. Jo vairāk punktu 2 stundu laikā atradīsi, jo labāk!
Nāc un piedalies! Tu vairāk uzzināsi par orientēšanos sportu, izbaudīsi sacensību garu un iepazīsi vietas Gaujienā, kā arī lieliski pavadīsi laiku.
Pasākumu organizē Gaujienas pagasta pārvaldes sporta organizators un biedrība Ŗavels”, sadarbībā ar OK “Azimuts” un Smiltenes novada pašvaldību, īstenojot Eiropas Sociālā fonda projektu Nr. 9.2.4.2/16/I/057 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes pilsētā, Apes, Gaujienas, Trapenes un Virešu pagastos”.
Informāciju sagatavoja:
Sanita Sproģe,
Gaujiena