2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Motokross “Vaidavas kauss” Apē – 8. maijā!

Svētdien, 8. maijā Apē, Arvīda Levana vārdā nosauktajā mototrasē visi motosporta cienītāji aicināti uz sacensībām! Jau 49. reizi  šajā Ziemeļvidzemes mazpilsētā notiks motokross “Vaidavas kauss”. Tas vienlaikus būs arī Latvijas čempionāta motokrosā otrais posms.

Organizatori informē, ka sacensībās pieteikušies startēt daudzi spēcīgi Latvijas, Igaunijas un citu valstu motosportisti, tādēļ gaidāmas aizraujošas cīņas līdzjutēju klātbūtnē.  Startēt plāno arī iepriekšējā “Vaidavas kausa” galvenās balvas ieguvējs Kārlis Sabulis. Kā viņam un pārējiem dalībniekiem veiksies šoreiz?

 Notiks sacensības visās Latvijas čempionāta ieskaitē paredzētajās motociklu klasēs, tai skaitā kvadricikliem un blakusvāģiem. Pirmie sacensību starti sāksies plkst 11.15. Savukārt starp pirmajiem un otrajiem Latvijas čempionāta braucieniem skatītāji varēs just līdzi lieliem un maziem sportistiem “Zelta mopēda” vēsturiskajā braucienā.

Tradīcijas turpinot, sportisti cīnīsies par dažādām  nominācijām, tai skaitā par “Starta karaļa“ balvu un tālāko lēcienu  lielajā Klētskalna tramplīnā.

Trasē notiekošo komentēs ventspilnieks Fodža (Ēriks Fogelis), bez kura šī pasākuma norisi jau grūti iedomāties. Savu sacensību braucienu starplaikos viņam pievienosies Pauls Timrots. Būs iespēja savā īpašumā iegūt “Vaidavas kausa” laureātu plakātus.

Lai  šie motosporta svētki, tuvojoties nākamgada “Vaidavas kausa” 50. jubilejai,  būtu kārtīgi ieskandināti, līdzjutējus jau iepriekšējā vakarā Apes tautas namā  uz Motoballi aicinās grupa “Putukvass” un DJ Lustix.

Informāciju sagatavoja:

Astra Binde,

Motokluba “Ape” preses sekretāre.

 Vairāk informācijas, sacensību nolikumi: www.vaidavaskauss.lv