2022. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Muitas kontroles punktu darba laiki pirmssvētku dienā un svētkos

Valsts ieņēmumu dienests (VID) informē, ka tie muitas kontroles punkti (turpmāk – MKP), kas darbojas diennakts režīmā, arī pirmssvētku dienā – šī gada 3.maijā – un svētku dienās – šī gada 1.maijā un 4.maijā – strādās bez darba laika izmaiņām.

Diennakts režīmā strādās šādi VID Muitas pārvaldes MKP:

  • Rīgā – Lidostas MKP, Rīgas brīvostas MKP un Importa MKP;
  • Kurzemē – Liepājas ostas MKP un Ventspils ostas MKP;
  • Latgalē – Terehovas MKP, Zilupes MKP, Grebņevas MKP, Kārsavas MKP, Silenes MKP, Vientuļu MKP, Pāternieku MKP, Indras MKP, Rēzeknes II MKP un Daugavpils preču stacijas MKP.

Pirmssvētku dienā, šī gada 3.maijā, Valmieras MKP, Jelgavas MKP un Lidostas MKP (klientu apkalpošanas vietā Buļļu ielā 74, Rīgā) ir noteikts saīsinātais darba laiks – līdz pulksten 16:00. Savukārt 4. maijā – Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā – Valmieras MKP, Jelgavas MKP, Šķirotavas MKP un Lidostas MKP (klientu apkalpošanas vietā Buļļu ielā 74, Rīgā) nestrādās.   

Plašāka informācija par Latvijas Republikas muitas kontroles punktiem pieejama VID tīmekļvietnes sadaļā “Muita/Muitas kontroles un robežkontroles punkti”.

Informāciju sagatavoja:

VID Sabiedrisko attiecību daļa

Tālr. 67122668, 26497874    

Talejas iela 1, Rīga, LV-1978

www.vid.gov.lv