2024. gada 21. febr.
A- A A+
Viegli lasīt

Mūsu spēka zīmes Smiltenes Vecajā parkā

Mēs mīlam Latviju caur to, ko mēs darām. Smiltenes Vecais parks bija īpaši skaists 18. novembrī, mūsu Latvijas dzimšanas 104. gadadienā.

Sveču gaisma, kopā būšana un saliedētība izgaismoja un sasildīja šo vakaru. Svētku sajūta rodas, darot kopā, un pašvaldības rīkotajā gaismas akcijā “Mana spēka zīme” piedalījās SIA “Firma Madara 89”, SIA “8CBR”, SIA “ASE”, kafejnīcas “Trīs pipari un kūkas”, AS “Smiltenes piens”, biedrības “Smiltenei un Latvijai”, DUS “Virši”, Smiltenes pensionāru apvienības”, Smiltenes vidusskolas un pašvaldības darbinieku kolektīvi. Tika izveidotas spēka zīmes, kas kopā radīja brīnumainu svētku sajūta! Paldies ikvienam, kas atsaucās un piedalījās šajā akcijā! Mēs esam Latvija! Saules mūžu Latvijai!

Agija Kukaine

Teritorijas apsaimniekošanas speciāliste