2022. gada 24. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Nakts pārgājiens “Spocīns Jocīns”

Šā gada 31. oktobrī Smiltenē notiks nakts pārgājiens “SPOCĪNS JOCĪNS”. Pasākuma laikā dosimies aptuveni 7 km garā pārgājienā. Pasākuma sākums 18:30 Niedrāja ezera stāvlaukumā (GPS: 57.431218, 25.974877) .

Dosimies iepazīt naksnīgo un tumšo Niedrāja ezera apkārtni, pa ceļam meklēsim spokus un plēsīsim jokus! Maršruts vedīs pa ceļiem, bezceļiem un dažādām zvēru takām!

Pasākuma dalībniekus aicinām ņemt līdzi lukturīšus, lai nenomaldītos naksnīgajos mežos, karsto dzērienu – slāpju remdēšanai, kādu gardu uzkodiņu atpūtai pie ugunskura un pats galvenais – ģērbties silti, ūdensizturīgā apģērbā un zābakos!

Pasākumā nav iespējams doties ar bērnu ratiņiem un velosipēdiem!

Dalība pasākumā ir bez maksas. Iepriekšēja pieteikšanās līdz 28. Oktobrim pa tālruni +371 29395200, rakstot uz e-pastu [email protected], klātienē Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrā (Dārza ielā 3) vai aizpildot reģistrācijas anketu.  https://ej.uz/vi9c 

Pasākumu organizē Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar aktīvās atpūtas pasākumu organizatori Santu Paegli.

Pasākums tapis projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/052) ietvaros.

Informāciju sagatavoja: 

Una Kasparinska

Smiltenes Tūrisma informācijas centra vadītāja