2024. gada 28. marts

Nedēļas nogalē Smiltenes novada iedzīvotāji aicināti piedalīties bezmaksas slēpošanas nodarbībā – pārgājienā

4. un 5. martā ikviens aktīva dzīvesveida piekritējs aicināts piedalīties slēpošanas pārgājienā, kas norisināsies Launkalnes pagasta “Būdaskalna” slēpošanas takās.

Pārgājiena laikā dalībniekiem būs iespēja izbaudīt gleznaino ziemas ainavu un pilnveidot distanču slēpošanas tehniku instruktora pavadībā

Pasākuma sākums plkst. 11:00, pirms tam dalībnieki aicināti pulcēties pie kafejnīcas “Jautrais ods”.

Pieteikšanās pārgājienam ir ieteicama, aicinām to veikt pa tālruni 26460704 vai rakstot uz e-pastu: [email protected].

Vēlams pārgājienā izmantot savu slēpošanas inventāru, bet, ja nav, tāpat ir iespēja piedalīties! Ierobežotā daudzumā pieejams bezmaksas inventārs, to lūdzam iepriekš pieteikt pa tālruni 26130440, kā arī iespējama  maksas inventāra noma, zvanot pa tālruni 26544935.

Brīdinām, ka nepiemērotu laikapstākļu dēļ nodarbību norises laiks var tikt pārcelts. Aktuālajai informācijai aicinām sekot smiltenes novada pašvaldības mājaslapā www.smiltenesnovads.lv.

Vita Grigule

Smiltenes novada pašvaldības

Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja