2023. gada 29. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Neiespējamā misija: Atmaksa. Pirmā daļa / Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

27., 28. un 31. jūlijā plkst. 19.00

Filmas garums: 2h 43min
Filmas režisors: Christopher McQuarrie
Lomās: Tom Cruise, Hayley Atwell, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Henry Czerny, Pom Klementieff, Shea Whigham
Žanrs: Asa sižeta trilleris, piedzīvojumu
Izplatītājs: Latvian Theatrical Distribution
Valsts: ASV
Vecuma ierobežojums: 12+

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Ītans Hants un viņa komanda uzsāk savu līdz šim visbīstamāko misiju: atrast un iznīcināt šausminošu, jaunu ieroci, kas apdraud visu cilvēci, pirms tas nonācis nepareizajās rokās. Kad uz spēles ir likta visas pasaules nākotne, un Ītana pagātnes tumšie spēki tuvojas, sākas skrējiens uz dzīvību un nāvi apkārt pasaulei. Sastopoties ar tik noslēpumainu un visvarenu ienaidnieku, Ītans ir spiests uzskatīt, ka nekas nevar būt svarīgāks par viņa misiju – pat viņam tuvāko cilvēku dzīvības.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.

Informējam, ka sākot ar 2023.gada 1.maiju mainās Smiltenes kultūras centra kinozāles ieejas biļešu cenas. Izmaiņas tiek veiktas pamatojoties uz 2023.gada 29.marta Smiltenes novada pašvaldības domes lēmumu Nr. 122 (protokols Nr. 5, 35.§).

Biļete pensionāriem EUR 3,00 ar PVN; 
Biļete pieaugušajiem EUR 5,00 ar PVN.

Kinozālē ir aizliegts ienest ēdienus un dzērienus!

Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete, pensionāriem – apliecība.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja