2023. gada 29. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Nekā personīga / No hard feelings

25. un 26. jūlijā plkst. 17.00

Filmas garums: 1h 44min
Filmas režisors: Gene Stupnitsky
Lomās: Jennifer Lawrence, Andrew Barth Feldman, Laura Benanti, Natalie Morales, Matthew Broderick
Žanrs: Komēdija
Izplatītājs: ACME Film SIA
Valsts: ASV
Vecuma ierobežojums: 16+

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Cenšoties nezaudēt māju, kur pavadījusi savu bērnību, Medija atrod intriģējošu darba piedāvājumu – bagāti un pārlieku apčubinoši vecāki meklē kādu, kas „ietu uz randiņiem” ar viņu introverto, 19 gadus veco dēlu Persiju, pirms viņam jādodas uz augstskolu. Pati sev par pārsteigumu Medija drīz vien atklāj, ka savādais Persijs nav ar pliku roku ņemams.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.

Informējam, ka sākot ar 2023.gada 1.maiju mainās Smiltenes kultūras centra kinozāles ieejas biļešu cenas. Izmaiņas tiek veiktas pamatojoties uz 2023.gada 29.marta Smiltenes novada pašvaldības domes lēmumu Nr. 122 (protokols Nr. 5, 35.§).

Biļete pensionāriem EUR 3,00 ar PVN; 
Biļete pieaugušajiem EUR 5,00 ar PVN.

Kinozālē ir aizliegts ienest ēdienus un dzērienus!

Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete, pensionāriem – apliecība.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja